Schowek (0)

O naszej firmie

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę -  od projektu do realizacji

Firma Avocado to zespół kreatywnych, profesjonalnych, doświadczonych, pełnych zaangażowania i pasji, specjalistów w branży reklamowej.
Swoje pomysły, profesjonalizm oraz kreatywność opieramy na wieloletnim doświadczeniu we współpracy z małymi, średnimi i dużymi firmami, oraz międzynarodowymi korporacjami.

Dzięki pasji i zaangażowaniu w każdy projekt wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję i zdobyliśmy zaufanie klientów, którzy otrzymują od nas produkty najwyższej jakości. Tworzymy i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Cechuje nas duża elastyczność przy realizacji projektów, zarówno w kwestiach technicznych, wizualizacyjnych jak i finansowych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firma z branży reklamowej. Stworzona przez ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem realizują oryginalne i skuteczne projekty marketingowe, zdobyła grono stałych i zadowolonych klientów.

Tworzymy niebanalne gadżety reklamowe dostosowane zarówno do pomysłów klienta, jak i dopasowane do zaproponowanego budżetu. W pracowni Avocado powstają t-shirty reklamowe, a także odzież robocza dla pracowników szerokiego spektrum branż. Dla pracowników branży medycznej, kosmetycznej czy przemysłowej tworzymy odzież bhp, czyli opatrzone logiem kombinezony do pracy produkcyjnej lub budowlanej i fartuszki do salonów kosmetycznych oraz laboratoriów. Wysokiej klasy nadruki na odzieży pozwalają wyróżnić ją spośród zwykłych, dostępnych na rynku ubrań, a dodatkowo wspomagają kreację wizerunku każdego przedsiębiorstwa.

Jeśli chcesz rozwinąć marketing, ale nie wiesz, które gadżety reklamowe będą odpowiednie, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy wybrać optymalne rozwiązania, dzięki którym wypromujesz swój biznes. Doradzimy także w przypadku gdy nie masz pewności, czy wolisz rozszerzać świadomość poprzez nadruki na odzieży roboczej, czy lepiej rozdać klientom koszulki reklamowe zaprojektowane tak, aby wszyscy chcieli je nosić.

Avocado to nie tylko producent ciekawych wzorów na ubraniach, ale przede wszystkim kreatywne osoby, które pomogą dobrać krój odzieży dostosowany do potrzeb. Dodatkowo możesz skorzystać z naszego doświadczenia podczas podejmowania decyzji, czy wzór warto nanieść w formie nadruku, haftu lub naszywki. Szeroki wybór możliwości sprawia, że można z naszą pomocą kompleksowo realizować zaawansowane projekty składające się z wielu elementów.

Rozmaite gadżety reklamowe, jak i rzetelna realizacja projektów związanych z wykonywaniem nadruków na odzieży to tylko niektóre elementy działalności firmy Avocado. Zadzwoń do nas i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami oraz zapoznania się z ofertą Naszych usług. Cenimy czas klienta, dlatego nasi handlowcy przedstawią ofertę również w siedzibie Państwa firmy.